Zamów newsletter

[newsletter] Otrzymasz tylko nowości z bloga i materiały o tematyce ojcowskiej i parentingowej. Żadnego spamu. Masz wątpliwości? Czytaj poniżej.

Dlaczego warto?

1. Staram się publikować regularnie, ale na nowe wpisy nieraz trzeba trochę poczekać. Jeśli chcesz, abym za każdym razem informował Cię o nowościach na blogu, zapisz się na newsletter.

2. Zdarza się, że też, że jestem gościem w radio lub prowadzę jakieś warsztaty dla ojców lub szkolenie parentingowe. Pozwolę sobie zaprosić Cię na tego rodzaju wydarzenia lub podeślę relację, która może być dla Ciebie interesująca.

3. Finalnie, ten blog to niewielka część tego, co od dłuższego czasu rodziło mi się w głowie. Póki co nie mam jeszcze dość odwagi i zasobów, aby mówić o tym wprost. Jestem jednak pewien, że niedługo będę mógł się tym pochwalić. Jeśli interesuje Cię czym będzie Dzień ojca?, też się zapisz. :)

W każdym mailu ode mnie znajdziesz link, dzięki któremu możesz edytować swoje dane bądź wypisać się z newslettera, więc nie ryzykujesz zbyt wiele. ;)