Tata i kobiety – część 1

Na co dzień spotykamy wiele kobiet i nawiązujemy z nimi relacje. Niektóre kontakty są ważne i potrzebne – należy je starannie pielęgnować, inne mogą stanowić zagrożenie. Zapraszam do wysłuchania audycji radiowej z moim udziałem, w której rozważamy relację ojca do czterech grup kobiet:

  • z „innymi kobietami” – czyli takimi, które nie należą do żadnej z poniższych grup. ;) Jakie powinny być relacje taty i innych kobiet? Kiedy te relacje mogą zagrażać rodzinie i jak tego uniknąć?
  • z teściową – Jak powinny wyglądać relacje z teściową? Kto jest odpowiedzialny za ich zdefiniowanie? Jak relacje na linii małżeństwo – rodzice mogę wpłynąć na kondycję małżeństwa?
  • z żoną – Co zrobić, aby twoja żona nie widziała nikogo innego poza tobą? Jak radzić sobie z emocjonalnością żony? Jak łatwo stracić swoją żonę? Jak popchnąć ją do zdrady?
  • z córką – na omówienie relacji ojca z córką nie starczyło czasu w tej audycji, ale na szczęście dostępna jest już druga część. Zapraszam do słuchania: Tata i kobiety – część 2.

Mam nadzieję, że audycja będzie się podobała! Zachęcam Cię do pozostawienia komentarza i podzielenia się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami poniżej.

Polecam też subskrypcję nowych wpisów. Dlaczego warto? Sprawdź!

Powyższa audycja została wyemitowana w Radio Warszawa, za jej udostępnienie bardzo dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *